• +31 6 85794903 (Whatsapp)
  • teknikanalizegitimi@gmail.com

Anasayfa

DAHA AZ RİSK

Yatırımlarınızdaki alım satım noktalarınızı %100’e yakın bir şekilde belirleyebilir ve böylece daha az risk ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

DAHA ÇOK KAZANÇ

Yükseliş trendi başlamadan dip noktalardan satın alın, düşüş trendi başlamadan tepe noktalardan satın. Maksimum kazanç sizin için hayal değil.

KRİPTO PARALAR

Kripto paralar sayesinde biraz yüksek risk ile çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Para kazandıkça Block Chain teknolojisini seveceksiniz

Gururluyuz!

Eğitim setini alan dostlarımızın geri dönüşlerinden gurur duyuyoruz! Eğitim setini satın alan yüzlerce kişi eğitime 5 üzerinde 5 puan vererek ne kadar çok faydalandıklarını gösterdiler. Ayrıca eğitmenin toplam puanı ise 5 üzerinden 4.84’tür. Bu kadar insan yanılıyor olamaz. Kazanmak için neden bekliyorsun?

Eğitimi Satın Alan Kişi

Geri Dönüş Puanı

Kazananlar
GRAFİK OKUMA

 Grafikleri Okuyarak İşlemlerinizi Daha Güvenli Yapın

Borsa, Forex, Döviz-Altın vb, Kripto paralar ve tüm yatırım enstrümanlarının grafiklerini çok kolay bir şekilde yorumlayabileceksiniz. Böylece ne zaman alınır ne zaman satılır ne zaman beklenir kendiniz karar verebileceksiniz.

Neler Öğreneceğim?

Eğitim 9.5 saat süren 165 videodan oluşmaktadır. Bu videolar süresince genel yatırımcı davranışları nasıl olur, grafikler bize ne anlatır, trendler-destek ve direnç seviyeleri nasıl belirlenir, indikatörler ve formasyonlar nasıl kullanılır, kripto paralar ve block chain teknolojisi nedir’i ayrıntılı ve örnekler ile öğreneceksiniz.

Eğitim Setine Giriş ve Bilgilendirme
Yatırımcı Psikolojisi ve Davranışlarını Anlama
Bitcoin ve Block Chain Teknolojisi
Teknik Analize Giriş
Grafik Yorumlama
Trendler-Destek-Direnç Noktası
İndikatörler İle İşlemler
Formasyonlar İle İşlemler
Sonuç ve Genel Tavsiyeler
AYDA BİNLERCE TL EK GELİR

Eğitimin Satışını Yaparak Binlerce TL Kazan

Eğitimin satışını gerçektirerek satış fiyatının üzerinden %30-40 oranlarında komisyonlar elde edebilirsiniz. Sınır yok, şart yok. Hemen başla, ne kadar satarsan o kadar gelir elde et.

Teknik Analiz Yanılır Mı?

Teknik Analize Güvenin

Teknik analiz, alt yapısında yüksek matematik, istatistik ve yatırımcı psikolojilerini barındıran komplike bir bilimdir. Teknik analiz yöntemlerini kusursuzca uyguladığınızda yanılma payınız yok denecek kadar azdır. Eğer yanlışlıklar oluyorsa teknik analiz bilgimizi kontrol etmeli ve çizimlerimizi daha ayrıntılı yapmalıyız.

Eğitime Giriş

Yatırımcı Psikolojisi

Kripto Paralar ve Block Chain Teknolojisi

Teknik Analize Giriş

Grafikler ve Yorumlanması

Trendler, Destek-Direnç Noktaları

İndikatörler

Formasyonlar

Diğer Bilgiler ve Sonuçlar

Referanslar

Kursumuza kayıt olup derslerimizi takip eden dostlarımızdan sadece bir kaç tanesinin görüşlerini sizinle paylaşmak istedik.

Üniversiteyi ailemin yanında okuyorum ve öğrenim kredisi alıyorum. Fazla bir masrafım olmadığı için öğrenim kredisinden artan kısımları biriktiriyordum. Daha sonra bu eğitim sayesinde teknik analizi öğrendim ve bitcoin-altcoin al-sat işlemi yapmaya başladım. Şu an öğrenim kredisini ve gelecek faizini kazandım. Teknik analiz gerçekten mükemmel bir şey. Zaten eğitimde de sıfır seviyeden itibaren anlatılıyor. Yani kolay kavradım. Teşekkür ederim.

Ebru Kirişli

Bireysel Yatırımcı, Öğrenci

Üst düzey bir firmada bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Dolayısı ile ne zaman boş vaktim olacağı pek belli olmuyor. Bu nedenle bir yatırım danışmanlığı şirketi ile çalışmaya karar verdim. Yüklü paralar ödüyorurdum ve az kazanıyordum. Sonra bu işi kendim öğrenmeye karar verdim ve bu eğitim sayesinde kısa sürede öğrendim. Herkes öğrenebilir. Şimdi hem daha çok kazanıyorum hem de aracı şirketlere para kaptırmıyorum.

Kemal Dağlıca

Bireysel Yatırımcı, Mühendis

İnsanlarımızın çoğu yatırımı ne yazık ki bilmiyor. Bilenler de eksik/yanlış biliyor. Bu eğitim setinde en çok beğendiğim kısım teknik analize girmeden yatırım psikolojisinin anlatılmış olmasıdır. ayrıca teknik analiz yöntemlerinin de arka planındaki matematiğe girilmeden direkt yorumlanması anlatılmış. Böylece kurs, herkesin kolayca anlayabileceği seviyeye gelmiş. Şirketimde ki personellerimin takip etmesi gereken bir yapıt.

Muhittin Gönülseven

XAM Yatırım Ceo

SİZE ÖZEL

Web sitemizin ziyaretçilerine özel 409 TL satış fiyatındaki Yatırım ve Teknik Analiz Yöntemleri kursumuzu 25 TL’ye satın alabilirsiniz.

BLOG ve EĞİTİM YAZILARI

Görsel eğitimi destekleyici yönde, benzer ve farklı konulardan-yöntemlerden oluşan yazılarımı da okuyabilirsiniz. Böylece teknik analist ve uzman yatırımcı düşünce yapısını kafanızda daha rahat oturtabilirsiniz.

[materialis_latest_news]

İLETİŞİM

Eğitim ve Satış Ortaklığı Hakkında Her Türlü Şikayet, Öneri, Bilgi,Tavsiye İçin Bizlere Çekinmeden Ulaşabilirsiniz.

[materialis_contact_form shortcode=”contact-form-7 id="5" title="Contact form 1"”]