UDEMY Satış Ortaklığı İle Binlerce TL Kazan

Selamlar, Ben Hakan Eryaman,
UDEMY.com platformunda yayınlanan “Yatırım ve Teknik Analiz Yöntemleri” isimli eğitim için satış ortaklığı konusunda sizlere bilgi vereceğim.
Size özel oluşturulan promosyon kuponları ile satış fiyatı üzerinden %30 ile %40 arasında komisyon kazanabilirsiniz.
Satış fiyatı : 100 TL (Taban Fiyat) ise %30 komisyon yani 30 TL
Satış fiyatı : 150 TL  ise %35 komisyon yani 52.5 TL
Satış fiyatı : 200 TL  ise %40 komisyon yani 80 TL
Günde taban fiyat ile bir tane satış yapsanız dahi bu ayda 900 TL gibi bir ek gelir anlamına gelir. Daha çok vakit harcasanız ayda binlerce TL kazanmanız mümkün hale gelmektedir.

Satış Ortaklığı Amacı

 
Satış ortaklığı çalışmamızın amacı; Facebook, İnstgram gibi sosyal medyalara, arama motorlarına reklam ücreti vermek yerine; kendi insanımıza, ihtiyacı olanlara, öğrenci kardeşlerimize bir faydamız olsun istedik. Biz bu komisyon oranlarını UDEMY’nin kendisine de verebilirdik. Biz, kendi insanımız kazansın istedik.
Satış ortaklığı çalışmasında, sınırlı sayıda üye ÜCRETSİZ bir şekilde programa dahil edileceklerdir. Sonrasında katılmak isteyenler için kursu satın almalarını talep edeceğiz. Çalışma ekibine ilk girenler arasında olursanız sıfır maliyet ile kazanç elde edebilirsiniz. Ama ertelerseniz 100 TL maliyet ile kazanç sağlamaya başlama ihtimaliniz olacaktır.
Satış yapmanız için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Forumlara üyelikler açabilirsiniz, sosyal medyalarda yatırım gruplarına üye olup (gerçek-fake hesaplarla) oradan reklam çalışmanızı yürütebilirsiniz.
udemy-egitim-seti-satarak-para-kazan

Satış Ortaklığı Ödemeler

Belki de en çok merak ettiğiniz konuya gelecek olursak; ödemeler satış gerçekleştikten 35-40 gün sonra hesabınıza yatacaktır. UDEMY platformu, kursu satın alan öğrencilere “30 gün içerisinde iade edebilme” hakkı vermektedir. Dolayısıyla 30 gün dolmadan bizlere de kurs ücretini yatırmamaktadır.
Ödeme alt sınırı olarak 60 TL belirlenmiştir. 60 TL’ye ulaştığınız taktirde talep ettiğiniz anda ücretiniz yatırılacaktır. (Ödemelerinizi krito para yöntemleri(bitcoin, ethereum vb.) ile talep ederseniz; ödeme alt sınırı olmadan işlem yapılabilmektedir.)
Satış ortaklığı ile düşüncelinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz, Sizin ile beraber çalışmaktan mutluluk duyacağız.
Huzurlu Günler Dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir